להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


חדשות

Back
דף הבית  >>  חדשות
בניית 'מקווה ישראל' לגברים במושב יציץ מסתיימת בימים אלה, פרטים באתר!
( 15/01/2018,  יום שני)
בניית 'מקווה ישראל' לגברים במושב יציץ מסתיימת בימים אלה, כל המיזם החשוב הזה מומן כולו מתרומות של אנשים יקרים וביוזמתו של האיש היקר והאהוב רחמים מימון. יבורכו כל התורמים וכל העושים לבנייתו של המקווה.

איסוף גזם שבועי כל יום רביעי בשבוע, יש להוציא את הגזם לילה לפני, פרטים באתר!
( 23/03/2017,  יום חמישי)
בכל יום רביעי מתבצע פינוי גזם, יש להוציא גזם בלבד יום לפני. הוצאת הגזם במקומות המאושרים בלבד. אין להוציא פסולת שאינה גזם. אין להוציא גזם לפני יום שלישי. פקחי המועצה אוכפים זאת וקונסים את העבריינים, ראו הוזהרתם!

איסוף פסולת גושית במושב מתבצע אחת לחודש, יש להוציא את הפסולת בערב לפני הפינוי, פרטים באתר!
( 14/08/2015,  יום שישי)
איסוף פסולת גושית במושב מתבצע אחת לחודש. יש להוציא את הפסולת בערב לפני הפינוי. תאריך להוצאת הפסולת מתפרסם בקבוצות ה- whatsapp של המושב וכמובן פה באתר. התושבים מתבקשים לרכז את כלל הפסולת ערב לפני. תודה

פורסמו כל פרוטוקולי הישיבות של ועד מקומי, פרטים באתר!
( 01/03/2015,  יום ראשון)
פורסמו כל פרוטוקולי הישיבות של ועד מקומי, לצפייה בכלל הפרוטוקולים נדרש ללחוץ על עמוד מידע קהילתי ולאחר מכן על לשונית פרוטוקול ישיבות

פורסם תזרים תקציבים חשבון המושב[וועד מקומי] לשנת 2014, פרטים באתר!
( 01/03/2015,  יום ראשון)
פורסם תזרים תקציבים חשבון המושב[וועד מקומי] לשנת 2014, למעוניינים בפירוט כלל תקציב במושב וועד מקומי, ניתן לראות זאת בלוח המודעות של האתר. בברכה,

הודעה חשובה, כלל פרוטוקולי ישיבות וועד מקומי ופירוט חובות הועלו לאתר, פרטים באתר!
( 16/05/2014,  יום שישי)
שלום רב, ניתן לעיין בכלל סיכומי הישיבות שנערכו מאז היבחר הוועד החדש, כמו כן הועלה לאתר דף פירוט חובות וחפיפה בין הוועדים, כלל הסיכומים נמצאים בעמוד "מידע קהילתי" תחת לשונית סיכומי ישיבות. אתם מוזמנים לעיין.

פרטוקולי וועדת תרבות מופיעות בלשונית תרבות נוער וספורט, פרטים באתר!
( 30/04/2014,  יום רביעי)
תושבים יקרים, סיכומי ישיבות וועדת תרבות מופיעות באתר, את מוזמנים לעיין ולהתעדכן. הפרוטוקול מפורסם בלשונית תרבות ונוער תחת סיכומי ישבות. קריאה פורה!

תמונות נוסטלגיה מימי הקמת המושב, הועלו לאתר. פרטים באתר!
( 09/02/2012,  יום חמישי)
חברים יקרים, בימים אלו הועלו לאתר תמונות נוסטלגיה מהימים בהם הוקם המושב. ניתן לצפות בתמונות בלשונית הווי ותמונות - עמוד נוסטלגיה. גלישה מהנה!

הועלה לאתר סרטון נוסטלגי של טקס פטר חמור במושב יציץ בביתו של שאול עמירה (ז"ל) משנת 1992, פרטים באתר!
( 01/02/2012,  יום רביעי)
עמירה שאול (ז"ל) ממושב יציץ הצליח לקיים את מצוות פדיון פטר חמור. עמירה שאול - חבר המושב, ניסה במשך 45 שנה לגדל אתונות מיום היוולדם ע"מ לזכות בוולד חמור בכור. והנה סוף סוף זכה. הטקס נערך במושב בשנת 1992. הסרטון נמצא באתר המושב בקטגוריית הווי ותמונות - עמוד הווי המושב והעדה. אתם מוזמנים לצפות.

לייבסיטי - בניית אתרים