להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


חדשות

Back
דף הבית  >>  חדשות
איסוף גזם שבועי כל יום רביעי בשבוע, יש להוציא את הגזם לילה לפני, פרטים באתר!
( 23/03/2017,  יום חמישי)
בכל יום רביעי מתבצע פינוי גזם, יש להוציא גזם בלבד יום לפני. הוצאת הגזם במקומות המאושרים בלבד. אין להוציא פסולת שאינה גזם. אין להוציא גזם לפני יום שלישי. פקחי המועצה אוכפים זאת וקונסים את העבריינים, ראו הוזהרתם!

איסוף גזם שבועי כל יום רביעי בשבוע, יש להוציא את הגזם לילה לפני, פרטים באתר!
( 23/03/2017,  יום חמישי)
בכל יום רביעי מתבצע פינוי גזם, יש להוציא גזם בלבד יום לפני. הוצאת הגזם במקומות המאושרים בלבד. אין להוציא פסולת שאינה גזם. אין להוציא גזם לפני יום שלישי. פקחי המועצה אוכפים זאת וקונסים את העבריינים, ראו הוזהרתם!

איסוף פסולת גושית במושב מתבצע אחת לחודש, יש להוציא את הפסולת בערב לפני הפינוי, פרטים באתר!
( 14/08/2015,  יום שישי)
איסוף פסולת גושית במושב מתבצע אחת לחודש. יש להוציא את הפסולת בערב לפני הפינוי. תאריך להוצאת הפסולת מתפרסם בקבוצות ה- whatsapp של המושב וכמובן פה באתר. התושבים מתבקשים לרכז את כלל הפסולת ערב לפני. תודה

פורסמו כל פרוטוקולי הישיבות של ועד מקומי, פרטים באתר!
( 01/03/2015,  יום ראשון)
פורסמו כל פרוטוקולי הישיבות של ועד מקומי, לצפייה בכלל הפרוטוקולים נדרש ללחוץ על עמוד מידע קהילתי ולאחר מכן על לשונית פרוטוקול ישיבות

פורסם תזרים תקציבים חשבון המושב[וועד מקומי] לשנת 2014, פרטים באתר!
( 01/03/2015,  יום ראשון)
פורסם תזרים תקציבים חשבון המושב[וועד מקומי] לשנת 2014, למעוניינים בפירוט כלל תקציב במושב וועד מקומי, ניתן לראות זאת בלוח המודעות של האתר. בברכה,

הודעה חשובה, כלל פרוטוקולי ישיבות וועד מקומי ופירוט חובות הועלו לאתר, פרטים באתר!
( 16/05/2014,  יום שישי)
שלום רב, ניתן לעיין בכלל סיכומי הישיבות שנערכו מאז היבחר הוועד החדש, כמו כן הועלה לאתר דף פירוט חובות וחפיפה בין הוועדים, כלל הסיכומים נמצאים בעמוד "מידע קהילתי" תחת לשונית סיכומי ישיבות. אתם מוזמנים לעיין.

בקרוב יועלה סרטון תדמית למושב, סרטון המציג את מושבנו בצדדים החיוביים שבו, צפו להפתעות נעימות, פרטים באתר!
( 01/05/2014,  יום חמישי)
מזה מספר חודשים עבר במושב צוות צלמים וצילמו את המושב, המתקנים והמוסדות שבו, ההווי של הפעילויות במושב וכן מקורות התעסוקה של חברי המושב. כל זה ועוד הועלה לסרטון תדמית באורך של 7 דקות. הודעה על העלאת הסרטון תופץ בקרוב.

פרטוקולי וועדת תרבות מופיעות בלשונית תרבות נוער וספורט, פרטים באתר!
( 30/04/2014,  יום רביעי)
תושבים יקרים, סיכומי ישיבות וועדת תרבות מופיעות באתר, את מוזמנים לעיין ולהתעדכן. הפרוטוקול מפורסם בלשונית תרבות ונוער תחת סיכומי ישבות. קריאה פורה!

תמונות נוסטלגיה מימי הקמת המושב, הועלו לאתר. פרטים באתר!
( 09/02/2012,  יום חמישי)
חברים יקרים, בימים אלו הועלו לאתר תמונות נוסטלגיה מהימים בהם הוקם המושב. ניתן לצפות בתמונות בלשונית הווי ותמונות - עמוד נוסטלגיה. גלישה מהנה!

הועלה לאתר סרטון נוסטלגי של טקס פטר חמור במושב יציץ בביתו של שאול עמירה (ז"ל) משנת 1992, פרטים באתר!
( 01/02/2012,  יום רביעי)
עמירה שאול (ז"ל) ממושב יציץ הצליח לקיים את מצוות פדיון פטר חמור. עמירה שאול - חבר המושב, ניסה במשך 45 שנה לגדל אתונות מיום היוולדם ע"מ לזכות בוולד חמור בכור. והנה סוף סוף זכה. הטקס נערך במושב בשנת 1992. הסרטון נמצא באתר המושב בקטגוריית הווי ותמונות - עמוד הווי המושב והעדה. אתם מוזמנים לצפות.

הורים יקרים! נדרש אישור שלכם לפרסום צילומי ילדיכם שמתחת לגיל 18 באתר המושב ובסרטון התדמית של המושב, פרטים באתר!
הורים יקרים! כפי שידוע לכם, לאחרונה אתר אינטרנט מושב יציץ יצא לדרך ועלה לאוויר, חלק מן האתר כולל תיעוד של פעולות הווי, תרבות וספורט. תיעוד שנעשה במלל, בוידאו ובצילומי סטילס. בנוסף בקרוב מאוד יועלה לאוויר סרטון תדמית למושב שמציג את הווי המושב, מורשתו והפעילות המתקיימת בו. עפ"י חוזר מנכ"ל משרד החינוך, חל איסור על פרסום צילומי ילדים מתחת לגיל 18. מכיוון שכך, אבקש מכל ההורים להיכנס לאתר ולהביע את הסכמתם/התנגדותם לפרסום ילדיהם בלשונית "צור קשר" באתר. נא פעלו בהקדם על מנת שנוכל להפיץ את כלל התמונות להנאתכם ולשימושכם.

לייבסיטי - בניית אתרים